تماس با ما فروشگاه اینترنتی ارسین

خریداران محترم فروشگاه اینترنتی ارسین توجه داشته باشید با توجه به اینکه فروشگاه دارای فروشندگان و تامین کنندگان متفاوت می باشد به دلایل زیر امکان درج شماره تماس داخل فروشگاه مقدور نمی باشد و همکاران ما در بخش پشتیبانی آنلاین در سریع ترین زمان ممکن از طریق ایمیل : info@ersin.ir تمامی سوالات شما را پاسخ خواهند داد.

۱- ما از قیمت ها و مشخصات محصول همان اطلاعتی را داریم که در توضیحات محصول قید شده است.

۲- اگر سفارش شما ارسال شده باشد یک ایمیل برای شما ارسال می شود که سفارش شما ارسال شده است.

۳- در صورت که نیاز به کدرهگیری پستی سفارش خود دارید می توانید شماره سفارش و نام و نام خانوادگی خود را به ایمیل فروشگاه ارسال نمایید.

۴- بعضی از فروشندگان قوانین فروشگاه را رعایت نکرده و به صورت شخصی با خریدار وارد معامله می شوند.

۵- اگر سفارش خریداری از سوی فروشنده یا تامین کننده ارسال نشود در پایین راه حل را برای خریداران قید نموده ایم.

سفارشاتی که وضعیت آنها مشخص نشده اند : قرارداد فروشگاه با تامین کنندگان برای دریافت بسته توسط خریدار حداکثر هشت تا نه روز کاری می باشد در صورتی که تا هشت روز کاری بسته خریداری شده به دست شما نرسید می توانید شماره شبا (فقط شماره شبا لطفا شماره کارت ارسال نشود) خود را به ایمیل فروشگاه ارسال نماید تا هزینه سفارش توسط حسابداری شرکت به حساب شما بازگشت داده شود. خریداران توجه داشته باشند تا زمانی که بسته توسط خریدار دریافت نشود وجه پرداختی در حساب شرکت باقی می ماند و هیچ نگرانی بابت هزینه پرداختی نمی باشد و همان طور که ذکر شد اگر فروشنده ای کالایی را ارسال نکند وجه پرداختی خریدار به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد.

توجه ۱ : لطفا سفارشاتی که واریز به حساب ثبت می نماید بعد از واریز وجه به شماره حساب های قید شده لطفا یک ایمیل برای فروشگاه ارسال نماید و فروشگاه را از واریز وجه مطلع سازید لطفا در ایمیل ارسالی شماره سفارش و نام و نام خانوادگی و همچنین بانک مقصد (منظور بانکی که به حساب ما واریز کردید) را قید نماید.

توجه ۲ : لطفا برای ارسال ایمیل پشتیبانی شماره سفارش خود را در قسمت موضوع ایمیل قید نماید.

توجه ۳ : موجودی سایت به صورت روزانه به روز خواهد شد و سفارشات نیز به ترتیب ساعت در روز ثبت سفارش ارسال خواهند شد. برای درک بهتر نحوه ارسال به قسمت قوانین سایت پاراگراف آخر مراجعه نماید.

توجه ۴ : اگر در ایمیل ارسالی سوالاتی باشد که در قوانین سایت کامل توضیح دادیم پاسخی برای ان نخواهیم داشت.

لطف قبل از ارسال هرگونه ایمیل صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نماید.